rok 2017

Chtěla bych poděkovat mnohým lidem za letošní rok, nejen těm, kteří stáli při nás, ale i proti nám, protože nás to posunulo z místa. Honza udělal obrovský krok nejen fyzický ... díky hlavně sám sobě, okolí- podpoře emoční, finanční a fyzické. Neminuli nás na cestě překážky a byl to náš motor kupředu a uvědomění si důležitých věcí a rozlišení hloupostí.

 Letošní rok byl ve znamení chůze, získání větší rovnováhy, a ze slova ham se vyklubala (konečně) mama, kterou ve stacionáři pozná bezpečně na fotkách(jupiii:-).

 Díky všem, kteří nás vozili na cvičení, když jsem nemohla řídit celý rok...a nejen na cvičení, ale i pro mě, když mě holky chtěly vidět i bez Honzy, jen tak:-), za pohlídání, abych mohla vypnout,...

 Během tohoto roku jsem se potkala s mnoha lidmi, kteří svou moudrostí překypují, učí jiné a i když jsou známí ať celosvětově nebo jen u nás a nebo jen tak:-), každý byl pro mě zkušenost a každý mi něco dal, nad čím jsem se zamyslela.

Příští rok jsme zdvojnásobili čas na fyzický a mentální posun celkový rozvoj, takže rozvrh na rok 2018 máme jasný...:-)

Vkládám fota posledního 5-týdenního maratonu, kdy jsem už skoro nevěděla jak se jmenuji a těším se na klid a Vánoční svátky.

Děkujeme Všem a Vážíme si každé podané ruky, která zůstane v našich myslích a srdcích.


Pomohli nám:
Arsyline asociace DMO Centrum hiporehabilitace Mirákl Dětský rehabilitační stacionář goodyear MOJEKOLO Predcasne narozene deti rajec Rotary Club Fyziobeskyd s.r.o. ev-servis.cz Eva Tvrdá - spisovatelka Eva Palkovičová - foto Moravskoslezké Výtahy  HELICOIL®plus
Upozornění
Zavřít